| Υλικό | Hastelloy γ-276 N10276 |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | καυτός υψηλός - ειδικό κράμα Hastelloy γ-276 ποιοτικού νικελίου πιάτο φύλλων N10276 |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Όνομα Προϊόντος | Hot-rolled βιομηχανικά προϊόντα μετάλλων φραγμών και καλωδίων Q195 Q235 Q345 |
|---|---|
| Βαθμός | Q195 Q235 Q345 45~70# |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Τύπος | Στρογγυλός τετραγωνικός εξαγωνικός χάλυβας γωνίας |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων Incoloy 617 καλώδιο σωλήνων φραγμών πιάτων χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Πιάτο χάλυβα φραγμών χάλυβα σωλήνων κραμάτων νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων Inoconel 725 καλώδιο σωλήνων φραγμών πιάτων χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Πιάτο χάλυβα φραγμών χάλυβα σωλήνων κραμάτων νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| μορφή | φραγμός σωλήνων λουρίδων φύλλων wrie ect |
| Πρότυπα | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Προϊόν | 304 304L cold-rolled το βουρτσισμένο φύλλο πιάτων ανοξείδωτου καθρεφτών BA 2B |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240/A240M-14 |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Παράδοση | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ανοπτημένος και παστωμένος |
| Επιφάνεια | 2B, HL, No.4, διακοσμητικό |
| Προϊόν | Ανοξείδωτο 410 πιάτο 304 309s 310s 316L φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240/A240M-14 |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Παράδοση | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ανοπτημένος και παστωμένος |
| Επιφάνεια | 2B, BA, HL, No.4, 8K, διακοσμητικό |
| Υλικό | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 νικέλιο-βασισμένος σωλήνας σπειρών πιάτων καλωδίων φραγμών χάλυβ |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πάχος | 0.02mm16mm |
| Τύπος | JIS, ASTM A240 A666 |
| Πλάτος | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| πιστοποιητικό | Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να εξετάσει αν η Επιτροπή έχει λάβει μέτρα για την αντιμετώπιση των |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πάχος | 00,02-200 χιλιοστών |
| Τύπος | ASTM, ASTM A240 A666 |
| Πλάτος | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| πιστοποιητικό | API, ce, BIS, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος | JIS, ASTM A240/A240M-18 ή A666 ή αίτηση |
| Διάμετρο | 1219 mm / 1500 mm |
| πιστοποιητικό | CE, BRI, JIS, GS, ISO9001 |
| Αξία | Σειρά 300 |