| Προϊόν | πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM A240/A240M-14 |
| Βαθμός | 304,304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 310S, 904Letc. |
| παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Προϊόν | Φύλλο 444 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240/A240M-12 |
| Βαθμός | 444 |
| Παράδοση | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ανοπτημένος |
| Επιφάνεια | 2B, BA, No.4, HL, καθρέφτης |
| Προϊόν | Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου 430 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 JIS G4304 |
| Βαθμός | SUS 410 420 430 |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Υλικό | Κράμα 625 Inconel στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Τύπος | Καλώδιο φραγμών νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Shape | Plate Sheet |
|---|---|
| Price Term | FOB/CIF/CFR/EXW |
| Surface | 2B/ BA/ No.1/ No.4/ 8K/ HL/ Mirror |
| Thickness | 0.02-200mm |
| Certificate | ISO9001/SGS/BV |
| όρος πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| MOQ | 1 τόνος |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Ανοχή | ±0.02mm |
| Μήκος | 100012000mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπο | ΑΙΣ, JIS, ΑΙΣ, ASTM, GB, DIN, EN |
| Διάμετρο | 1219mm, 1500mm, 2000mm |
| Πιστοποιητικό | CE, BRI, JIS, ISO9001 |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
| Πάχος | 0.02mm-12mmm |
|---|---|
| Πλάτος | 1000-3000 χιλιοστά |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
| Ανοχή | ± 1% |
| Χαλύβδινο βαθμό | 301, 310S, 410, 316TI, 316L, 316, 420J1, 321, 410S, 347, 430, 309, 304, 409L, 420J2, 436, 304L, 904L |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
|---|---|
| Χαλύβδινο βαθμό | 304 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2Β |
| Πάχος | 0,2-60 χλστ |
| Ανοχή | ± 1% |