| Product | 904 l N08904 1.4539 Super duplex stainless steel tube pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Grade | 904 l N08904 1.4539 |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Product | 254SMo S31254 F44 1.4547 Super duplex stainless steel pipe tube |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Βαθμός | 254SMO S31254, F44, 1,4547 |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Product | S32750 2507 F53 1.4410 Super duplex stainless steel tube pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Grade | S32750 2507 F53 1.4410 |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Surface | No.1, HL, No.4, Sand Blasting |
| Βαθμός | φύλλο ανοξείδωτου 430 410 304 316 321 310 309s φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| πρότυπα | AiSi, JIS |
| Μήκος | 30015000mm |
| Πάχος | 0.153mm |
| Πλάτος | 1.51219mm |
| Βαθμός | φύλλο ανοξείδωτου 430 410 304 316 321 310 309s φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, JIS |
| Μήκος | 30015000mm |
| Πάχος | 0.153mm |
| Πλάτος | 1.51219mm |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Technic | Cold Rolled/Hot Rolled |
| Tolerance | ±1% |
| Sample | Sample Freely |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | 304 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2B/2D/BA/NO.1 |
| Πάχος | 0,6mm |
| Ανοχή | ±1% |
| Προϊόν | Φύλλο ανοξείδωτου SUS 304L 304 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240/A240M-14 |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Παράδοση | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ανοπτημένος και παστωμένος |
| Επιφάνεια | 2B, HL, No.4, διακοσμητικό |
| Προϊόν | Πιάτο ανοξείδωτου 430 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 JIS G4304 |
| Βαθμός | SUS 410 420 430 |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Υλικό | Hastelloy γ-276 N10276 |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | N10276 2,4819 Hastelloy γ-276 ενωμένη στενά άνευ ραφής τιμή σωλήνων σωλήνων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | ISO 9001 |