| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS, ASTM A240 A666 |
| Διάμετρο | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| πιστοποιητικό | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ |
| Αξία | Σειρά 300 |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πάχος | 0.02MM-20MM |
| Τύπος | JIS, ASTM A240 A666 |
| Διάμετρο | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| Πιστοποιητικό | CE, BIS, SABS, JIS, GS, ISO9001 |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος | JIS, ASTM A240 A666 |
| Πλάτος | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| Πιστοποιητικό | Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να εξετάσει αν οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα κράτη μέλη. |
| Αξία | Σειρά 300 |
| Βαθμός | Inconel 600 601 617 625 690 713 718 800 925 926, κράμα βάσης νικελίου 600 601 617 625 718 X-750 800 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | Inconel 100/600/601617/625/690/713/718 |
| Ανοχή | ±1% |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Δομική μπάρα χάλυβα |
| Βαθμός χάλυβα | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Δομική μπάρα χάλυβα |
| Πρότυπο | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, UNS,DIN,ASTM ,SAE,ISO,ASME |
| Τεχνική | Ψυχρή σχεδίαση |
| Υλικό | Κράμα 600 Inconel στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Τύπος | Καλώδιο φραγμών νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Κράμα Hastelloy C22 N06022 2,4819 Β N10001 C276 Γ C2000 C4 B3 B2 Χ γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτω |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Κράμα 625 νικελίου σωλήνας για το πετρέλαιο & το αέριο θαλάσσιας εφαρμοσμένης μηχανικής |
|---|---|
| Τύπος | Φύλλο πιάτων κραμάτων νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Κράμα Monel 400 νικελίου χαλκού |
|---|---|
| Τύπος | Φραγμός νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Υλικό | κράμα χαλκού νικελίου Κ-500 ράβδος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Καλώδιο φραγμών νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |