| Προϊόν | 254SMo S31254 F44 1,4547 έξοχο διπλό φύλλο πιάτων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM JIS EN ΜΒ |
| Βαθμός | 254SMO S31254, F44, 1,4547 |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Steel Grade | Stainless Steel |
|---|---|
| Temperature Resistance | Can Withstand High Temperatures |
| Finish Process | Cold-Finished, Bright Annealing |
| Main Standard | ASTM A270, ASTM A269, ASTM A688 A213 A312etc |
| Type | Stainless Steel Seamless Tube / Tubing |
| Χωρίς συγκόλληση | 3 mm OD έως 652 mm OD |
|---|---|
| Ειδικός σωλήνας | Ενωμένος στενά σωλήνας |
| Δάχος | 0.3mm ~ 60mm |
| Δάχος τοίχου | 0.010 ίντσες έως 0.250 ίντσες |
| Χαρακτηριστικό | Πολύ δυνατός και σκληρός |
| Surface | Black, Bright, Polished |
|---|---|
| Weldability | Good |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Lenght | 1-12m, Or As Requirement |
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Προϊόν | ο ελασματοποιημένος εν ψυχρώ ήπιος χάλυβας κουλουριάζει την ήπια τιμή φύλλων χάλυβα σιδήρου πιάτων χ |
|---|---|
| Πρότυπο | AISI, ASTM, DIN, JIS |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Πάχος | 0.3-3mm |
| Πλάτος | 501500mm |
| Όνομα Προϊόντος | 4140 42CrMo4 1,7225 τραβηγμένος στο κρύο χάλυβας κραμάτων SCM440 γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Βαθμός | 4140,4135,42CrMo, 4130, α-387Cr.B, 5140,5120 |
| Σχήμα | Φραγμός σωλήνων λουρίδων φύλλων wrie ect |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
| Τύπος | Φραγμός χάλυβα άνθρακα γύρω από τον τετραγωνικό εξαγωνικό χάλυβα γωνίας |
| Όνομα Προϊόντος | Πρωταρχικό ποιοτικό aisi 4140 χάλυβας κραμάτων σιδήρου άνθρακα γύρω από τον προμηθευτή της Κίνας ράβ |
|---|---|
| Βαθμός | 010 1020 1045 CK10 CK22 CK45 S10C S20C S45C |
| Σχήμα | Φραγμός σωλήνων λουρίδων φύλλων wrie ect |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
| Τύπος | Φραγμός χάλυβα άνθρακα γύρω από τον τετραγωνικό εξαγωνικό χάλυβα γωνίας |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός - προμηθευτής της Κίνας χάλυβα άνθρακα ποιοτικού 20# 45# 20Mn 50Mn άνθρακα |
|---|---|
| Βαθμός | 20# 45# 20Mn 50Mn |
| Σχήμα | Φραγμός σωλήνων λουρίδων φύλλων wrie ect |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
| Τύπος | Φραγμός χάλυβα άνθρακα γύρω από τον τετραγωνικό εξαγωνικό χάλυβα γωνίας |
| Προϊόν | S32750 2507 F53 1,4410 έξοχο διπλό φύλλο πιάτων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM JIS EN GB |
| Βαθμός | S32750 2507 F53 1,4410 |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Προϊόν | 904 λ N08904 1,4539 έξοχο διπλό φύλλο πιάτων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM JIS EN ΜΒ |
| Βαθμός | 904 λ N08904 1,4539 |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |