| Υλικό | Κράμα Incoloy 800HT UNS N08811 1,4959 γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτων σωλήνων φραγμών |
|---|---|
| Τύπος | καλώδιο φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Incoloy 925 κράμα N08925 γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτων σωλήνων φραγμών |
|---|---|
| Τύπος | καλώδιο φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Φραγμός κραμάτων ράβδων Monel400 κραμάτων πιάτων κραμάτων Monel400 MonelK500 |
|---|---|
| Τύπος | Καλώδιο φραγμών νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Προϊόν | 304L φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240/A240M-14 |
| Βαθμός | 304L 304 |
| Παράδοση | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επιφάνεια | 2B, BA, No.4, HL, καθρέφτης |
| Προϊόν | 316L φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200series, 300series, 400series .etc |
| Παράδοση | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επιφάνεια | 2B, BA, No.4, HL, καθρέφτης |
| Προϊόν | φύλλο ανοξείδωτου 201 304 316 316L |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200series, 300series, 400series .etc |
| Παράδοση | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επιφάνεια | 2B, BA, No.4, HL, καθρέφτης |
| Προϊόν | Aisi 304 πιάτο ανοξείδωτου 321 310s 316 |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200series, 300series, 400series .etc |
| Τεχνική | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Προϊόν | πιάτο 316 φύλλων ανοξείδωτου aisi 316L 2b 304 201 |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200series, 300series, 400series .etc |
| Παράδοση | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επιφάνεια | 2B, BA, No.4, HL, καθρέφτης |
| Προϊόν | Aisi σπείρα φύλλων πιάτων ανοξείδωτου 304 201 316L 316 |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200series, 300series, 400series .etc |
| Τεχνική | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Προϊόν | 304 φύλλο πιάτων ανοξείδωτου 310s 316 321 cold-rolled baosteel |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200series, 300series, 400series .etc |
| Τεχνική | Καυτός - κύλησε, cold-rolled |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |