| Coil Id | 400mm Or 610mm |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Sample | Sample Freely |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Υλικό | Κράμα Hastelloy Β N10001 C276 Hastelloy Γ N06455 2,4610 C2000 C22 C4 B3 B2 Χ γύρω από τη σπείρα καλω |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Incoloy840 κράμα γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτων σωλήνων φραγμών |
|---|---|
| Τύπος | καλώδιο φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS, ASTM A240 A666 |
| Διάμετρο | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| πιστοποιητικό | API, ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Αξία | Σειρά 300 |
| Βαθμός | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Ανοχή | ±1% |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Δομική μπάρα χάλυβα |
| Υλικό | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 νικέλιο-βασισμένος σωλήνας σπειρών πιάτων καλωδίων φραγμών χάλυβ |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
|---|---|
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Custom Made | Yes |
| Coil Id | 10mm Or2500mm |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Υλικό | Monel Κ-500 κράμα Κ-500 χαλύβδινο σύρμα κραμάτων σωλήνων χάλυβα κραμάτων φραγμών χάλυβα κραμάτων πιά |
|---|---|
| Τύπος | Καλώδιο φραγμών νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων Incoloy 901 Incoloy 925 Incoloy 926 καλώδιο σωλήνων φραγμών πιάτων χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Πιάτο χάλυβα φραγμών χάλυβα σωλήνων κραμάτων νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Κράμα Hastelloy B3 N10675 2,4600 C276 Γ C2000 C22 C4 Β Χ γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτων σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |