| Προϊόν | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS Γ 4304: 2012 |
| Βαθμός | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, που βουρτσίζεται, ματ |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS, ASTM A240 A666 |
| Διάμετρο | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| πιστοποιητικό | ce, BIS, SASO, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Αξία | Σειρά 300 |
| Προϊόν | Πιάτο SUS304L ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS G4304: 2012 |
| Βαθμός | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Προϊόν | Καυτό - κυλημένο ASTM A240 201 202 304 316 321 φύλλο χάλυβα πιάτων φύλλων ανοξείδωτου 1 - 6mm |
|---|---|
| πρότυπα | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Βαθμός | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Προϊόν | Καυτό - κυλημένο ASTM A240 201 202 304 316 321 φύλλο χάλυβα πιάτων φύλλων ανοξείδωτου 1 - 6mm |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Βαθμός | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Προϊόν | Καυτό - κυλημένο ASTM A240 201 202 304 316 321 φύλλο χάλυβα πιάτων φύλλων ανοξείδωτου 1 - 6mm |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Βαθμός | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Transportation | By Sea, By Air, By Express |
|---|---|
| Surface | 2B, BA, HL, NO.1, NO.4, 8K |
| Material | 200 Series/300 Series/400series |
| Width | 10-2000mm |
| Processing | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Material | 200 Series/300 Series/400series |
|---|---|
| Transportation | By Sea, By Air, By Express |
| Hardness | Soft,semi-hard And Full Hard |
| Price Term | FOB, CFR, CIF |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Customization | Acceptable |
| Custom Made | Yes |
| Coil Id | 10mm Or2500mm |
|---|---|
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Stock | Stock |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |