| Προϊόν | Πιάτο 310S ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS Γ 4304: 2012 |
| Βαθμός | SUS310, SUS310S, SUS316, SUS316L, SUS316TI, SUS321, Κ.ΛΠ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Προϊόν | Πιάτο 2205 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240/A240M - 14 |
| Βαθμός | 2205, 316Ti, 904L, 316L, 321, 310S, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Προϊόν | Πιάτο 410 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 JIS G4304 |
| Βαθμός | 410, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | 1D, No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Προϊόν | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 JIS G4304 |
| Βαθμός | 309S, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Βαθμός | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές 600 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, JIS |
| Μήκος | 3006000mm |
| Πάχος | 0.033mm |
| Πλάτος | 6001550mm |
| Βαθμός | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές 600 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, JIS |
| Μήκος | 3006000mm |
| Πάχος | 0.033mm |
| Πλάτος | 6001550mm |
| Προϊόν | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS G 4304: 2012 |
| Βαθμός | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, κ.λπ. |
| Διανομή | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, Brushed, Matt |
| Stock | Stock |
|---|---|
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
| Price Terms | Fob CFR CIF |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Custom Made | Yes |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Surface | Black, Bright, Polished |
| Προϊόν | Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, ASTM, JIS, BS, DIN, UNI Κ.ΛΠ. |
| Βαθμός | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Τεχνική | Τραβηγμένος στο κρύο, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |