| Προϊόν | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS Γ 4304: 2012 |
| Βαθμός | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, που βουρτσίζεται, ματ |
| Προϊόν | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Επιφάνεια | 2B τελειώνουν |
| Γ | Max 0,08% |
| Χρώμιο | 18%-20% |
| Προϊόν | Φραγμός καναλιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A276, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Υλικό | 201.202.301.304, κ.λπ. |
| Επιφάνεια | Παστωμένος, στίλβωση, ανατίναξη, κ.λπ. |
| Τύπος | Κανάλι γύρω από τον τετραγωνικό επίπεδο φραγμό γωνίας |
| Προϊόν | Φραγμός καναλιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Υλικό | 201,202,301,304,309S, 310S, 316,316L, 410.420.430, κ.λπ. |
| Επιφάνεια | Παστωμένος, στίλβωση, ανατίναξη, κ.λπ. |
| Τύπος | Κανάλι γύρω από τον τετραγωνικό επίπεδο φραγμό γωνίας |
| Προϊόν | Φραγμός καναλιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Υλικό | 201,202,301,304,309S, 310S, 316,316L, 410.420.430, κ.λπ. |
| Επιφάνεια | Παστωμένος, στίλβωση, ανατίναξη, κ.λπ. |
| Τύπος | Κανάλι γύρω από τον τετραγωνικό επίπεδο φραγμό γωνίας |
| Προϊόν | Φραγμός καναλιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Υλικό | 201,202,301,304,309S, 310S, 316,316L, 410.420.430, κ.λπ. |
| Επιφάνεια | Παστωμένος, στίλβωση, ανατίναξη, κ.λπ. |
| Τύπος | Κανάλι γύρω από τον τετραγωνικό επίπεδο φραγμό γωνίας |
| Προϊόν | Προφίλ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπο | GB, ASTM, JIS, BS, DIN, UNI κ.λπ. |
| Βαθμός | Σειρά 200, Σειρά 300, Σειρά 400 |
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Τεχνική | Ψυχρή έλαση, Ψυχρή έλαση, Θερμή Έλαση |
| Προϊόν | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS Γ 4304: 2012 |
| Βαθμός | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, που βουρτσίζεται, ματ |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS, ASTM A240 A666 |
| Διάμετρο | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| πιστοποιητικό | ce, BIS, SASO, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Αξία | Σειρά 300 |
| Βαθμός | φύλλο ανοξείδωτου 301 |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, JIS |
| Μήκος | 3002000mm |
| Πάχος | 0.153mm |
| Πλάτος | 1.51219mm |