| Βαθμός | 200 σειρές |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | 2205 2507 32750 1.4462 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2Β |
| Πάχος | 0,2cm-6cm |
| Ανοχή | ±1% |
| Βαθμός χάλυβα | 201/304/304L/321/316/316L/309/309S/310S/904L |
|---|---|
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2Β, SB, HL, No.1, No.4,6K, 8K |
| Πάχος | 0.2mm20mm |
| Ανοχή | ±1% |
| Μήκος | 1000-6000 mm |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | 304 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2B/2D/BA/NO.1 |
| Πάχος | 0,4 |
| Ανοχή | ±1% |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | 301L, 301, 304N, 304L, 304J1 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2Β |
| Πάχος | 0,2-60 χλστ |
| Ανοχή | ±1% |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | 301L, 301, 304N, 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 347, 430, 304, 304L, 904L, 304J1 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2Β |
| Πάχος | 0,2-60 χλστ |
| Ανοχή | ±1% |
| Βαθμός χάλυβα | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος | Συγκολλημένος |
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης | Ελάφιλος |
| Υλικό | Η σειρά 200/300/400 |
| Βαθμός | Σειρά 200/300/400/900 |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS, ASTM A240 A666 |
| Διάμετρο | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| πιστοποιητικό | CE, BRI, JIS, ISO9001 |
| Αξία | Σειρά 300 |
| Πάχος | 0.3mm-120mm |
|---|---|
| Πλάτος | 1000-3000 χιλιοστά |
| Χαλύβδινο βαθμό | 301, 310S, 410, 316TI, 316L, 316, 420J1, 321, 410S, 443, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 436, 304L |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2Β |
| Τεχνική | Κρύο τυλιγμένο ζεστό έλασης |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
|---|---|
| Χαλύβδινο βαθμό | 301, 304n, 310s, S32305 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2Β |
| Πάχος | 0,2-60 χλστ |
| Ανοχή | ± 1% |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
|---|---|
| Χαλύβδινο βαθμό | 310S, 304, 904L, 317L |
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2Β |
| Πάχος | 0,2-60 χλστ |
| Ανοχή | ± 1% |