| Προϊόν | Άνευ ραφής σωλήνας υψηλού ανθεκτικός 904L ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S |
| Surface | 2B/BA/6K/4K/8K/ MIRROR/NO.4/HL/ Polish/NO.1 |
| Γ | Ανώτατο 2% |
| Προϊόν | Πιάτο 304 ανοξείδωτου πιάτο ανοξείδωτου 304L |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | Πιάτο 304 ανοξείδωτου πιάτο ανοξείδωτου 304L |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Όρος τιμών | CIF FOB ΠΡΏΗΝ-ΕΡΓΑΣΊΑ CFR |
| Προϊόν | πιάτο ανοξείδωτου 201 202 301 304 304L |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM240 |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| ΟΡΟΣ ΤΙΜΩΝ | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | σωλήνας ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 321,321H 347,347H, 2205,2507,904L |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Τύπος | Άνευ ραφής που ενώνεται στενά |
| Προϊόν | Φύλλο 310S ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Επιφάνεια | 2B, BA, No.4, HL, καθρέφτης |
| Όνομα προϊόντων | Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου |
| Προϊόν | πιάτο 2B φύλλων ανοξείδωτου 321 304 310S |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Επιφάνεια | 2B, BA, No.4, HL, καθρέφτης |
| Αριθμό μοντέλου | 201/304/304L/321/316/316L/309/309S/310S/904L |
| Product | Stainless steel cold drawing light round bar |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, Round,Square,flat,Angle,Channel Bar and Profiles |
| Process method | Cold Drawn,Cold Rolled,Hot Rolled,Forged |
| Προϊόν | Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου ASTM A240 347/347H |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Όρος τιμών | CIF FOB ΠΡΏΗΝ-ΕΡΓΑΣΊΑ CFR |
| Product | AISI SUS SS 201 stainless steel bar 201 202 301 304 304L |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 316 l 410 |
| Επιφάνεια | Παστωμένη, φωτεινή γυαλισμένη, άλεσμα τελειώνει, |
| Υλικό | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, Κ.ΛΠ. |