| Προϊόν | Γαλβανισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπο | API, ASTM, DIN, JIS, BS, JIS, ΜΒ, DIN |
| Βαθμός | Q195, Q235, Q345, S235, S235JR, S355JR.STK400 ΤΟ /500 |
| Εξωτερική Διάμετρος | 6 - 600 χιλ. |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένος |
| Προϊόν | χωρίς συγκόλληση σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου ακρίβειας 430 409 446 410 420 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Προϊόν | Πάχος 0.3mm σωλήνων ανοξείδωτου στίλβωσης 316 316L αντίσταση διάβρωσης ~ 30mm |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310, 310S, 316Ti, 317L, 321,347H, 410,420,430,904L |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/Mirror/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Γ | Max 0,08% |
| Προϊόν | σωλήνας ανοξείδωτου 201 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Γ | Max 0,15% |
| Προϊόν | σωλήνας ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 321,347,347H, 2205,2507,904L |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Γ | Max 0,08% |
| Προϊόν | Σωλήνας ακρίβειας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 304, 304L, 316, 316L, 310S, 316Ti, 317,317L, 321,430,904L |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Γ | Max 0,08% |
| Product | Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Grade | 201 202 304 316 l 410 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Προϊόν | Φύλλο 316 316L ανοξείδωτου |
|---|---|
| Γ | Ανώτατο 0,08% 0,035% |
| Χρώμιο | 16%-18% |
| Νι | 10%-14% |
| Πάχος | 0.3mm ~ 6mm |
| Προϊόν | Φύλλο 347H ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240-14 |
| Επιφάνεια | 2B |
| Γ | 0.04%~0.08% |
| Χρώμιο | 17%-19% |
| Προϊόν | καλώδιο ανοξείδωτου 201 |
|---|---|
| Πρότυπο | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Βαθμός | 201,202,316,316L, 321,410,416,420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1.4597, 1.4541, κ.λπ. |
| Επιφάνεια | ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
| Τέχνη | τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |