| Προϊόν | 304, 316L, 321, σωλήνας ανοξείδωτου 310S |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200/300/400/900 σειρά |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Προϊόν | πιάτο ανοξείδωτου astm a240 tp 316l 304 0.4mm 0.5mm AISI 1,4301 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 304 |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Όρος τιμών | CIF FOB ΠΡΏΗΝ-ΕΡΓΑΣΊΑ CFR |
| Προϊόν | 2205 διπλοί άνευ ραφής σωλήνες ανοξείδωτου που χρησιμοποιούνται για υγρά ηλεκτρικά precipitators απο |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Προϊόν | πιάτο ανοξείδωτου astm a240 tp 316l 304 0.4mm 0.5mm AISI 1,4301 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | πιάτο ανοξείδωτου astm a240 tp 316l 304 0.4mm 0.5mm AISI 1,4301 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Τύπος | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
|---|---|
| Προϊόν | χωρίς συγκόλληση και ενωμένος στενά σωλήνας 304 304L |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Επιφάνεια | Παστωμένος ή φωτεινός |
| Μορφή | Κύκλος ή τετράγωνο |
| Προϊόν | 1.4021 SUS 201 τραβηγμένος στο κρύο εξαγωνικός προμηθευτής φραγμών ράβδων ανοξείδωτου 304 |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΜΒ, JIS, SUS ASTM A276 |
| Βαθμός | 200series 300series 400series |
| Επιφάνεια | Παστωμένη, φωτεινή γυαλισμένη, άλεσμα τελειώνει, |
| Τύπος | Κύκλος, hexagon, τετράγωνο, επίπεδοι, κ.λπ. |
| Προϊόν | 304 πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | Φύλλο 304 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Γ | Max 0,08% |
| Χρώμιο | 18%-20% |
| Νι | 8%-10% |