| Προϊόν | 201 304 304L 316 316L 410 ηλεκτρολυτικό φωτεινό καλώδιο ανοξείδωτου 430 |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Βαθμός | 201 304, 304L 316 316L 410 420 430 |
| Επιφάνεια | η επιφάνεια είναι ομοιόμορφη και όμορφη, με τη γραμμική σταθερότητα. |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, οικοδόμηση |
| Προϊόν | AISI 316 SUS 201 202 304,304L, 316L, 321.430 παστωμένος φραγμός ράβδων ανοξείδωτου τετραγωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΜΒ, JIS, SUS |
| Βαθμός | Ansi 304 304L 200series 300series 400series |
| Επιφάνεια | Παστωμένη, φωτεινή γυαλισμένη, άλεσμα τελειώνει, |
| Τύπος | Κύκλος, hexagon, τετράγωνο, επίπεδοι, κ.λπ. |
| Προϊόν | Αγοράστε άμεσο από το καλώδιο 304 304L 316 316L ανοξείδωτου πιάνων εργοστασίων της Κίνας |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN ASTM 313, ΤΟ EN 10270-3, JIS G4314, BS 2056 & DIN 17224 |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Επιφάνεια | η επιφάνεια είναι ομοιόμορφη και όμορφη, με τη γραμμική σταθερότητα. |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, οικοδόμηση |
| Τύπος | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
|---|---|
| Προϊόν | Σωλήνας ανοξείδωτου (316L 304L 316ln 310S 316ti 347H 310moln 1,4835 1,4845 1,4404 1,4301 1,4571) |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Επιφάνεια | Παστωμένος ή φωτεινός |
| Μορφή | Κύκλος ή τετράγωνο |
| Προϊόν | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | Τουρσί, λαμπερό γυαλισμένο, φινίρισμα άλεσης, |
| ντο | Μέγιστο 0,08% |
| Χρώμιο | 18%-20% |
| Προϊόν | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπο | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Βαθμός | 304, 316l |
| Επιφάνεια | η επιφάνεια είναι ομοιόμορφη και όμορφη, με τη γραμμική σταθερότητα. |
| ντο | Μέγιστο 0,08% / 0,035% |
| προϊόν | Σωλήνας ανοξείδωτου 310 |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Βαθμός | 200 Σειρά: 201, 202.200Gu, 201GU, 301, 302, 303, 303GU, 304, 304L, 304GU, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/ MIRROR/NO.4/HL/ Polish/NO.1 |
| ντο | Μέγιστο 0,25% |
| Όνομα προϊόντων | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A312 A213 A249 |
| Επιφάνεια | Ο μύλος τελειώνει, γυαλισμένος |
| Πάχος | 3mm ~ 60mm |
| OD | 6mm ~ 4800mm |
| Προϊόν | σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου 410 420 430 |
|---|---|
| πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Grade | 200/300/400/900 Series |
| επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Προϊόν | Έξοχο διπλό ASTM 2205 χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές: 201, 202, 200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310 |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Technique | Cold Rolled |