| Type | Welded, seamless |
|---|---|
| Προϊόν | 304 άνευ ραφής σωλήνωση ανοξείδωτου σωλήνων ανοξείδωτου άνευ ραφής |
| Βαθμός | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Επιφάνεια | Μύλος ή φωτεινός |
| Μορφή | Στρογγυλός τετραγωνικός σωλήνας |
| Προϊόν | Οι κατασκευαστές πωλούν 201 304 πρωταρχικούς σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A312 & A554 |
| Βαθμός | 304 316L 321 310S 430 2205 |
| Επιφάνεια | Μύλος ή φωτεινός |
| Τεχνική | Τραβηγμένος στο κρύο |
| Προϊόν | SS 446 διπλός σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου 2205 χωρίς συγκόλληση |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Προϊόν | 316 σωλήνωση ανοξείδωτου 316L 347, χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου επιφάνειας χρωμάτων |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Προϊόν | 304 καλώδιο ανοίξεων ανοξείδωτου 304L 316 316L |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Επιφάνεια | Ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
| Προϊόν | Βαθμός τροφίμων καλωδίων ανοξείδωτου 410 0.07mm 0.13mm 0.15mm 0.7mm |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Επιφάνεια | η επιφάνεια είναι ομοιόμορφη και όμορφη, με τη γραμμική σταθερότητα. |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, οικοδόμηση |
| Προϊόν | 316 316L 347 βιομηχανικός ενωμένος στενά σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Προϊόν | 2205 διπλοί άνευ ραφής σωλήνες ανοξείδωτου που χρησιμοποιούνται για υγρά ηλεκτρικά precipitators απο |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Προϊόν | ανοξείδωτο 316 316l γύρω από τους χωρίς συγκόλληση σωλήνες σωληνώσεων SS |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Προϊόν | Σωλήνας ανοξείδωτου ASTM A269 A312 A213 316L |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |