| Προϊόν | 201 καλώδιο ανοξείδωτου 316l 316 304l 304 321 410 420 430 |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Επιφάνεια | Ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
| Προϊόν | 201 304 304L 316 316L καλώδιο ανοξείδωτου 310s 2205 2507 904l |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Επιφάνεια | Ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
| Επιφάνεια | Ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
|---|---|
| Βαθμός | 201,202,301,303,304,304L, 305,316,316L, 321 |
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Προϊόν | Καλώδιο ανοξείδωτου SS201 SS301 SS303 SS304 SS304L SS309S SS310S SS317 SS316 SS316L για την παραγωγή |
| Βαθμός | 201,202,301,303,304,304L, 305,316,316L, 321 |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Τμηματική διάσταση | 0.05mm25mm |
|---|---|
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Προϊόν | Καλώδιο ανοξείδωτου SS201 SS301 SS303 SS304 SS304L SS309S SS310S SS317 SS316 SS316L για την παραγωγή |
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
| Προϊόν | 304 304L 316 316L καλώδιο ανοξείδωτου 430 201 310S 410 |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Επιφάνεια | Ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
| Product | 304 304L Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM DIN JIS GB |
| Επιφάνεια | Παστωμένη, φωτεινή γυαλισμένη, άλεσμα τελειώνει, |
| Γ | Max 0,08% |
| Cr | 18%-20% |
| Προϊόν | 201 καλώδιο ανοξείδωτου 316l 316 304l 304 321 410 420 430 |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Επιφάνεια | Ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
| Μορφή | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου, DIN17456 DIN 17458 το EN 10216-5 1/2, EN 10204-3.1B 1,4571. 1, |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τύπος | συγκόλληση άνευ ραφής |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Προϊόν | 316 316L cold-rolled καυτός - κυλημένο πιάτο φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Γ | Ανώτατο 0,08% 0,035% |
| Χρώμιο | 16%-18% |
| Νι | 10%-14% |
| Πάχος | 0.3mm ~ 6mm |