| μορφή | Round.square.Rectangle |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τύπος | συγκόλληση άνευ ραφής |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Μορφή | Σωλήνωση Sus 439 ανοξείδωτος σωλήνας 439 ανοξείδωτου 439 Seel σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τύπος | συγκόλληση άνευ ραφής |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Εφαρμογή | Χημική ουσία, σύστημα σωληνώσεων νερού, βιομηχανία |
|---|---|
| Προϊόν | σωλήνας ανοξείδωτου 316 316L για τα εργαλεία μετάλλων |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Product | 316 316L 316Ti 310S 321 Stainless steel coil tubing |
|---|---|
| Standard | ASTM A312, ASTM A213, ASTM A249, ASTM A554 |
| Βαθμός | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Επιφάνεια | Μύλος ή φωτεινός |
| Τεχνική | Τραβηγμένος στο κρύο καυτός ρόλος |
| Προϊόν | 316 316L 347 βιομηχανικός ενωμένος στενά σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένα 180G, 320G, σατέν 400G/Hairline, 500G, καθρέφτης 600G τελειώνουν |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Thickness | 0.5mm ~ 80mm |
| Προϊόν | Πιάτο 1219mm ανοξείδωτου Astm A240 316l πλάτος 1500mm 2000mm |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Όρος τιμών | CIF FOB ΠΡΏΗΝ-ΕΡΓΑΣΊΑ CFR |
| Εφαρμογή | Χημική ουσία, σύστημα σωληνώσεων νερού, βιομηχανία |
|---|---|
| Προϊόν | σωλήνας ανοξείδωτου 316 316L για τα εργαλεία μετάλλων |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Προϊόν | 430 409 446 410 420 σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα ακριβείας |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Βαθμός | 200 Σειρά: 201, 202.200Gu, 201GU, 301, 302, 303, 303GU, 304, 304L, 304GU, 309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Επιφάνεια | Τουρσί και λαμπερό γυαλισμένο φινίρισμα |
| Τεχνική | Ψυχρής έλασης Θερμής έλασης |
| Προϊόν | Το ανοξείδωτο άνευ ραφής ASTM A269 TP304 316L σπειρών BA επιφάνειας σωληνώσεων exw τελειώνει ελασματ |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Προϊόν | 304 304L 316 316L 321 Hexagon φραγμός ανοξείδωτου 310S |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Βαθμός | Ansi 304 304L 200series 300series 400series |
| Επιφάνεια | Παστωμένη, φωτεινή γυαλισμένη, άλεσμα τελειώνει, |
| Τύπος | Κύκλος, hexagon, τετράγωνο, επίπεδοι, κ.λπ. |