| Product | 201 304 304L 310S 316 316L prime Hot rolled stainless steel Round bar |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Grade | 300Series.200series.monel series inconel hastelloy series |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Προϊόν | 1.4301 201 202 304 γυαλισμένη μαύρη επιφάνεια ανοξείδωτου γύρω από τη ράβδο φραγμών |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 304L 316 316L 310S 410 420 430 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Προϊόν | aisi 316l 2b καυτό - κυλημένο πιάτο 201 304 304l 316 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Product | High quality aisi 201 303 304 410 420 stainless steel bar stainless steel shaft |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Τύπος | Κύκλος, κύκλος, τετράγωνο, επίπεδος, γωνία, φραγμός καναλιών και σχεδιαγράμματα |
| Μέθοδος διαδικασίας | Τραβηγμένος στο κρύο, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος, σφυρηλατημένος |
| Προϊόν | Καυτός - το κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου cold-rolled 304 το πιάτο ανοξείδωτου 304L 430 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | Υψηλός - η ποιότητα γυάλισε το BA 2B φύλλο σπειρών ανοξείδωτου 304 301 321 316 NO.1 201 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | 304 πιάτο ανοξείδωτου 310s 316L 321 cold-rolled και καυτό - κυλημένος |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Όρος τιμών | CIF FOB ΠΡΏΗΝ-ΕΡΓΑΣΊΑ CFR |
| Προϊόν | 316 316L cold-rolled καυτός - κυλημένο πιάτο φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Γ | Ανώτατο 0,08% 0,035% |
| Χρώμιο | 16%-18% |
| Νι | 10%-14% |
| Πάχος | 0.3mm ~ 6mm |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
|---|---|
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τύπος | συγκόλληση άνευ ραφής |
| Πάχος | 0.055mm |
| OD | 0.26mm – 16mm |
| Τύπος | συγκόλληση άνευ ραφής |
|---|---|
| Προϊόν | 304 304L 316 316L 321 προμηθευτής σωλήνων τριχοειδών σωλήνων ανοξείδωτου 310S |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |