| Μαγνητικές ιδιότητες | συγκρατήστε |
|---|---|
| Αντίσταση διάβρωσης | Χαμηλός |
| Τύπος | ΧΑΛΥΒΑΣ ΚΡΑΜΑΤΩΝ |
| Θερμική επεξεργασία | Απαιτημένος |
| Πυκνότητα | Υψηλός |
| Packages | In Bundles With Waterproof Material |
|---|---|
| Weldability | Moderate |
| Heattreatment | Quenching And Tempering |
| Product | Inconel 600 Alloy Steel Plate Sheets |
| Corrosionresistance | Moderate To High |
| Carboncontent | 0.05% - 2.0% |
|---|---|
| Surface | Bright,black |
| Corrosionresistance | Moderate To High |
| Heattreatment | Quenching And Tempering |
| Materialtype | Alloy Steel |
| Dimensions | Customzied |
|---|---|
| Materialtype | Alloy Steel |
| Product | Inconel 600 Alloy Steel Plate Sheets |
| Packages | In Bundles With Waterproof Material |
| Specification | BV, SGS |
| Βαθμός | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Ανοχή | ±1% |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Δομική μπάρα χάλυβα |
| Heattreatment | Quenching And Tempering |
|---|---|
| Specification | BV, SGS |
| Surface | Bright,black |
| Thickness | 3~200mm |
| Grade | Inconel 600 601 625 800 800ht 800H 901 925 926 718 |
| Tensilestrength | 600 - 1200 MPa |
|---|---|
| Yieldstrength | 350 - 1000 MPa |
| Corrosionresistance | Moderate To High |
| Specification | BV, SGS |
| Surface | Bright,black |
| Meltingpoint | 1425 - 1540 °C |
|---|---|
| Thickness | 3~200mm |
| Tensilestrength | 600 - 1200 MPa |
| Dimensions | Customzied |
| Product | Inconel 600 Alloy Steel Plate Sheets |
| Tensilestrength | 600 - 1200 MPa |
|---|---|
| Specification | BV, SGS |
| Packages | In Bundles With Waterproof Material |
| Yieldstrength | 350 - 1000 MPa |
| Thickness | 3~200mm |
| Υλικό | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 νικέλιο-βασισμένος σωλήνας σπειρών πιάτων καλωδίων φραγμών χάλυβ |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |