| Προϊόν | aisi 316l 2b καυτό - κυλημένο πιάτο 201 304 304l 316 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | Καυτός - το κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου cold-rolled 304 το πιάτο ανοξείδωτου 304L 430 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | 304 πιάτο ανοξείδωτου 310s 316L 321 cold-rolled και καυτό - κυλημένος |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Όρος τιμών | CIF FOB ΠΡΏΗΝ-ΕΡΓΑΣΊΑ CFR |
| Επιφάνεια | 2B/ Καθρέφτης HL BA No.1/No.4/8K/ |
|---|---|
| Διάμετρο | 5003000mm |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | FOB/CIF/CFR/EXW |
| Πακέτο | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Σχήμα | Φύλλο πιάτων |
| Υλικό | Κράμα Invar36 K93600 1,3912 γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτων σωλήνων φραγμών |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Προϊόν | ERNiCrMo-3 Mig ΚΡΆΜΑ 625 800 συγκόλλησης INCONEL καλωδίων συγκόλλησης |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Βαθμός | ERNiCrMo-3, ERNiCrMo-4, ERNiCrMo-13, ERNiCrFe-3, ERNiCrFe-7, ERNiCr-3, ERNiCr-7, ERNiCu-7, ERNi-1, e |
| Επιφάνεια | ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
| Υλικό | Νικέλιο/κράμα νικελίου |
| Product | Stainless steel round bar |
|---|---|
| Standard | ASTM A564 |
| Υλικό | 630 17-4ph |
| Επιφάνεια | Παστωμένος, μαύρος, φωτεινός, στίλβωση, ανατίναξη, κ.λπ. |
| Type | Round,square,hexagonal,flat,angle |
| Προϊόν | καλώδιο ανοξείδωτου 201 304 316L για την πώληση |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Βαθμός | 201,202,301,303,304,304L, 305,316,316L, 321,410,416,420,430,1.4301, 1,4306, 1,4845, 1,4401, 1,4371, |
| Επιφάνεια | Ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Steel Grade | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 317L 347H 2205 2507 254SMO |
|---|---|
| Productname | Stainless Steel Strip |
| Tolerance | 0.1mm |
| Heattreatment | Annealed, Hardened |
| Surfacefinish | 2B, BA, No.1, No.4, Mirror |
| Ni Content | 8-12% |
|---|---|
| Diameters | 1.0~530mm |
| Delivery Condition | Annealed |
| Free Machining | Stainless Steel Bar |
| Ferritic Grade | 304 201 304L 321 310S 347H 316 316L 2205 2507 904L |