| Προϊόν | Πιάτο 304 ανοξείδωτου πιάτο ανοξείδωτου 304L |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Γ | Max 0,08% |
| Χρώμιο | 18%-20% |
| Νι | 8%-10% |
| Προϊόν | Πιάτο 304 ανοξείδωτου πιάτο ανοξείδωτου 304L |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | Υψηλός - η ποιότητα γυάλισε το BA 2B φύλλο σπειρών ανοξείδωτου 304 301 321 316 NO.1 201 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Corrosionresistance | Moderate To High |
|---|---|
| Carboncontent | 0.05% - 2.0% |
| Materialtype | Alloy Steel |
| Weldability | Moderate |
| Heattreatment | Quenching And Tempering |
| Υλικό | Inconel 713 600 601 617 625 718 νικέλιο-βασισμένος σωλήνας σπειρών πιάτων καλωδίων φραγμών χάλυβα κρ |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Κράμα Hastelloy B2 N10665 2,4617 C276 Γ C2000 C22 C4 Β Χ γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτων σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Προϊόν | Πιάτο φύλλων ανοξείδωτου ASTM A240 347/347H |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Όρος τιμών | CIF FOB ΠΡΏΗΝ-ΕΡΓΑΣΊΑ CFR |
| Προϊόν | Πιάτο 310S ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS Γ 4304: 2012 |
| Βαθμός | SUS310, SUS310S, SUS316, SUS316L, SUS316TI, SUS321, Κ.ΛΠ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Προϊόν | Πιάτο 304 ανοξείδωτου πιάτο ανοξείδωτου 304L |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Βαθμός | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές 600 σειρές |
| Χρώμιο | 18%-20% |
| Νι | 8%-10% |
| Προϊόν | Πιάτο 304 ανοξείδωτου πιάτο ανοξείδωτου 304L |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Όρος τιμών | CIF FOB ΠΡΏΗΝ-ΕΡΓΑΣΊΑ CFR |