| Manufacture Technology | Cold Drawn/Cold Rolled |
|---|---|
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Description | Stainless Steel Tube |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Tensile Strength | 515 MPa (typical For 304 Grade) |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Width | 500-3000mm |
| MOQ | 1 Ton |
| Tolerance | ±0.02mm |
| Application | Construction/ Decoration/ Industry |
| Προϊόν | καλώδιο ανοξείδωτου 316 316L |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Βαθμός | 201,202,301,303,304,304L, 305,316,316L, 321,410,416,420,430,1.4301, 1,4306, 1,4845, 1,4401, 1,4371, |
| Επιφάνεια | Ομοιόμορφος και όμορφος, γραμμικό stability.bright, που παστώνεται με, μαύρο |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Προϊόν | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240 304 |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/etched/satin |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Όρος τιμών | CIF FOB ΠΡΏΗΝ-ΕΡΓΑΣΊΑ CFR |
| Tensilestrength | 520 - 750 MPa |
|---|---|
| Edge | Mill / Slit Edge |
| Origin | Shandong, China |
| Thickness | 0.02mm - 3.0mm |
| Price Terms | FOB/ CIF/ EX-WORK |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Προϊόν | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| Βαθμός | κράμα νικελίου και καλώδιο συγκόλλησης ανοξείδωτου |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |
| Dimensions | 1mm ~ 500mm |
|---|---|
| Width | Varies By Profile Type |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Treatment | Galvanized Coated |
| Mechanical Strength | High Tensile Strength |
| Προϊόν | Το χαλκού καλωδίων επαργυρωμένο χαλκού ντυμένο αλουμίνιο CCA χαλκού καλωδίων στερεό έστριψε το ηλεκτ |
|---|---|
| Πρότυπο | IEC, NEMA, ΜΒ, SGS, ISO |
| Επιφάνεια | Χρώμα που ντύνεται |
| εφαρμογή | Ηλεκτρικό καλώδιο, θέρμανση, μηχανή, μετασχηματιστής, γεννήτρια, μηχανή συγκόλλησης |
| Πιστοποιητικό | ROHS/ISO9001/ISO14001 |
| Προϊόν | Αργίλιο γύρω από το φραγμό 1050 1060 1070 1100 3003 3004 5052 5005 5083 5754 πλήρεις βαθμοί |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, JIS, ΜΒ |
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Επιφάνεια | Ο μύλος τελειώνει, γυαλισμένος |
| Τύπος | Κύκλος, hexagon, τετράγωνο, κ.λπ. |