| Προϊόν | Χάλκινος σωλήνας πηνίου για τηγανίτα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Προσαρμοσμένο |
| Εξωτερική διάμετρος | 2mm-900mm |
| Πάχος | 0,5mm-50mm |
| Μήκος | break |
| Προϊόν | σωλήνας αλουμινίου |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, τετραγωνικός, ορθογώνιος, κ.λπ. |
| Βαθμός | 1000 Series |
| Επιφάνεια | , Βουρτσισμένος, το μύλο τελειωμένος, κ.λπ. |
| Εξωτερική Διάμετρος | μέχρι 600mm |
| Προϊόν | ancake σωλήνας βαρελοποιών σπειρών, ευθύς σωλήνας βαρελοποιών και τριχοειδής σωλήνας |
|---|---|
| Προδιαγραφή | Προσαρμοσμένη |
| Εξωτερική Διάμετρος | 1mm~914mm |
| Πάχος | 0.5mm80mm |
| Μήκος | 112m |
| Προϊόν | Σωλήνας χαλκού σπειρών τηγανιτών |
|---|---|
| Προδιαγραφή | Προσαρμοσμένη |
| Εξωτερική Διάμετρος | 1mm~40mm |
| Πάχος | 0.5mm5mm |
| Μήκος | 3m30m |
| Προϊόν | καλώδιο κραμάτων αργιλίου, καλώδιο αργιλίου |
|---|---|
| Περιτύπωμα σύρμα | 0.12mm5mm |
| Επιφάνεια | Χρώμα που ντύνεται |
| εφαρμογή | Αεροσκάφη, μεταφορά vechicles, σκάφος |
| Πιστοποιητικό | ROHS/ISO9001/ISO14001/GB |
| Προϊόν | Αρχικό φύλλο 1100 αργιλίου 1060 1050 |
|---|---|
| Πρότυπο | GB/T, ΤΟ EN, ASTM |
| Βαθμός | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Επιφάνεια | Ντυμένος |
| Ιδιοσυγκρασία | Ο-H112, Ο H12 H22 H14 H24 |
| Προϊόν | Ελασματοποιημένοι εν ψυχρώ ανοπτημένοι κατασκευαστές σπειρών φύλλων αλουμινίου αλουμινίου στην Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπο | GB/T, ΤΟ EN, ASTM |
| Βαθμός | 1000 σειρές, 1235 1100 1145 1060/1070/3003/8011 |
| Επιφάνεια | Ντυμένος |
| Ιδιοσυγκρασία | Ο-H112, Ο H12 H22 H14 H24 |
| Προϊόν | Το χαλκού καλωδίων επαργυρωμένο χαλκού ντυμένο αλουμίνιο CCA χαλκού καλωδίων στερεό έστριψε το ηλεκτ |
|---|---|
| Πρότυπο | IEC, NEMA, ΜΒ, SGS, ISO |
| Επιφάνεια | Χρώμα που ντύνεται |
| εφαρμογή | Ηλεκτρικό καλώδιο, θέρμανση, μηχανή, μετασχηματιστής, γεννήτρια, μηχανή συγκόλλησης |
| Πιστοποιητικό | ROHS/ISO9001/ISO14001 |
| Προϊόν | Αργίλιο γύρω από το φραγμό 1050 1060 1070 1100 3003 3004 5052 5005 5083 5754 πλήρεις βαθμοί |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, JIS, ΜΒ |
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Επιφάνεια | Ο μύλος τελειώνει, γυαλισμένος |
| Τύπος | Κύκλος, hexagon, τετράγωνο, κ.λπ. |
| Προϊόν | Πιάτο AA 5083 H111 H112 H116 H321 φύλλων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Πρότυπο | GB/T, ΤΟ EN, ASTM JIS |
| Βαθμός | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Επιφάνεια | Ντυμένος |
| Ιδιοσυγκρασία | Ο-H112, Ο H12 H22 H14 H24 |