| Υλικό | Κράμα Alloy31 N08031 γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτων σωλήνων φραγμών |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Βαθμός | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Ανοχή | ±5% |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Δομική μπάρα χάλυβα |
| Προϊόν | Ράβδος 6063 αργιλίου βαθμού αεροσκαφών αργίλιο 6061 γύρω από την τιμή φραγμών |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, JIS, ΜΒ |
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Επιφάνεια | Ο μύλος τελειώνει, γυαλισμένος |
| Τύπος | Κύκλος, hexagon, τετράγωνο, κ.λπ. |
| Προϊόν | Σωλήνας 201 304 304L 316 316L 310S 321 2205 317L 904L ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A312 & A554 |
| Βαθμός | 304 316L 321 310S 430 2205 |
| Επιφάνεια | Μύλος ή φωτεινός |
| Τεχνική | Τραβηγμένος στο κρύο |
| Προϊόν | Ανοξείδωτο 316 γύρω από τους χωρίς συγκόλληση σωλήνες σωληνώσεων SS |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Προϊόν | Το ανοξείδωτο άνευ ραφής ASTM A269 TP304 316L σπειρών BA επιφάνειας σωληνώσεων exw τελειώνει ελασματ |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Προϊόν | 1/8» τριχοειδείς σωλήνες σωληνώσεων γραμμών ελέγχου OD SS υδραυλικοί |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 304 321 316 316L 304L 2205 2507 |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Προϊόν | Χαλκός T2 γύρω από τη ράβδο 16mm τετραγωνική χαλκού φραγμών C12000 κάμψη φραγμών χαλκού επίπεδη |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, AISI, ΤΟ EN, BS, JIS, ΜΒ |
| Υλικό | Καθαρή χαλκού |
| Επιφάνεια | Ο μύλος τελειώνει, γυαλισμένος |
| Τύπος | Κύκλος, hexagon, τετράγωνο, κ.λπ. |
| Προϊόν | Σωλήνας χαλκού σπειρών τηγανιτών |
|---|---|
| Προδιαγραφή | Προσαρμοσμένη |
| Εξωτερική Διάμετρος | 2mm900mm |
| Πάχος | 0.5mm50mm |
| Μήκος | 112m |
| Όνομα προϊόντων | Φύλλο αργιλίου 1070 |
|---|---|
| Thincness | 0.5mm 2mm 3.0mm |
| Υλικό | Αργίλιο |
| Βάρος | Σαν αίτημα |
| Πλάτος | 600mm1650mm |