| Βαθμός | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Ανοχή | ±1% |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Δομική μπάρα χάλυβα |
| Υλικό | Κράμα Nimonic80 N07080 γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτων σωλήνων φραγμών |
|---|---|
| Τύπος | καλώδιο φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| εφαρμογή | Χημική βιομηχανία, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Επιφάνεια | 2B, BA, 4K, 8K, No.1, No.4, HL, βούρτσα, στιλβωτική ουσία, φωτεινή |
| όνομα | Κράμα Nimonic80A N07080 GH80A γύρω από τη σπείρα καλωδίων πιάτων σωλήνων φραγμών |
|---|---|
| Τύπος | Λουρίδα νικελίου, φύλλο, ράβδος, πιάτο, σωλήνας, φραγμός, σωλήνας, καλώδιο, χωρίς συγκόλληση σωλήνας |
| Βαθμός | Κράμα nimonic 80a gh4080 gh80a βάσεων νικελίου |
| Υλικό | inconel, incoloy, monel, χάλυβας pH, διπλός, έξοχος ωστενίτης, hastelloy |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Σωλήνας πιάτων χάλυβα κραμάτων μετάλλων κραμάτων βάσεων νικελίου Incoloy926 N08926 1,4529 00Cr17Ni13 |
|---|---|
| Τύπος | Σπείρα καλωδίων σωλήνων πιάτων φραγμών νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Hastelloy γ-276 κράμα N10276 2,4819 C22 N06022 2,4819 Β N10001 C276 Γ C2000 C4 B3 B2 Χ γύρω από τη σ |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Υλικό | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 νικέλιο-βασισμένος σωλήνας σπειρών πιάτων καλωδίων φραγμών χάλυβ |
|---|---|
| Τύπος | σπείρα καλωδίων φύλλων σωλήνων φραγμών κραμάτων |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Προϊόν | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS DIN ASTM ΜΒ |
| Βαθμός | SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, κ.λπ. |
| Παράδοση | Καυτός - κύλησε, ανόπτησε και πάστωσε |
| Επιφάνεια | No.1, HL, No.4, ανατίναξη άμμου |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS, ASTM A240 A666 |
| Διάμετρο | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| πιστοποιητικό | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
| Χαλύβδινο βαθμό | 301, 310S, 410, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, 321, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 304L, 174,3 |
|---|---|
| Φινίρισμα επιφάνειας | 2Β |
| Τεχνική | Ψυχρό έλασης |
| Ανοχή | ± 1% |
| Πλάτος | 5~200mm |
| Βαθμός | 600 601 617 625 X-750 800 800H 900 925 926, κράμα βάσης νικελίου 600 601 617 625 718 X-750 800 800H |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | Inconel 100/600/601617/625/690/713/718 |
| Ανοχή | ±1% |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Δομική μπάρα χάλυβα |