| Προϊόν | Τελειωμένη 2B/BA/mirror σπείρα ανοξείδωτου ASTM 420 430 410 |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Επιφάνεια | Το BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K τελειώνει |
| Υλικό | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Προϊόν | Πιάτο 1,4307 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | Το EN 10088-2: 2014 |
| Βαθμός | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404, κ.λπ. |
| Επιφάνεια | No.1, που παστώνονται, φύσημα άμμου, HL. |
| Γ | Max 0,03% |
| Product | aisi 303 stainless steel bright polished round bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Προϊόν | ελασματοποιημένες εν ψυχρώ σπείρες λουρίδων χάλυβα χάλυβα άνθρακα, ss400b καυτό - κυλημένες σπείρες |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, DIN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | Q195L, Q235B, Q345B, SS400 |
| Επιφάνεια | Απαίτηση τ πελατών που ομαλοποιεί την ανόπτηση |
| Τεχνική | καυτός - κυλημένος ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Προϊόν | φύλλο 2B 304 λουρίδα no.1 σπειρών ανοξείδωτου ανοξείδωτου 304l |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A240/A240M-14 |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Παράδοση | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ανοπτημένος και παστωμένος |
| Επιφάνεια | 2B, HL, No.4, διακοσμητικό |
| Προϊόν | SS 304 304L 316 410 430 καυτά - κυλημένη ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Επιφάνεια | Το BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K τελειώνει |
| Υλικό | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Προϊόν | 304 σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L |
| Επιφάνεια | Γυαλισμένο ID/OD 320grit 6m |
| Γ | Max 0,08% |
| Προϊόν | το ανοξείδωτο 201 304 304L 316 316L 321 σπείρα 410 430 έκανε στην Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 202 301 304 304L 316 316L 309S 321 310 310S 430 |
| Επιφάνεια | Το BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K τελειώνει |
| Υλικό | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Προϊόν | 304 Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L |
| Επιφάνεια | Γυαλισμένο ID/OD 320grit 6m |
| ντο | Max 0,08% |
| Εφαρμογή | Καλώδιο συγκόλλησης, καλώδιο άνοιξη, καλώδιο συνδέσεων |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Προϊόν | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| Βαθμός | κράμα νικελίου και καλώδιο συγκόλλησης ανοξείδωτου |
| Τέχνη | Τραβηγμένος στο κρύο και ανοπτημένος |