Η δική μας304 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβακατασκευάζεται σύμφωνα με τα πρότυπα ASTM A240, με απαλή2Β Εκτέλεση επιφάνειαςείναι κατάλληλο για ένα ευρύ φάσμα βιομηχανικών και κατασκευαστικών εφαρμογών. διατίθεται σε πάχους από 0,3 mm έως 100 mm με τυπικές διαστάσεις 1219 mm x 2438 mm (4ft x 8ft),Αυτή η αυστενιτική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα προσφέρει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση., διαμόρφωση και συγκόλληση.
| Αξία | 304 (UNS S30400) |
| Τύπος | Ασφάλεια και προστασία των δεδομένων |
| Δάχος | 0.3mm - 100mm |
| Διάμετρο | 1000 mm / 1219 mm / 1500 mm / 2000 mm |
| Διάρκεια | 2000mm / 2438mm / 3000mm / 6000mm ή εξατομικευμένο |
| Τελεία επιφάνειας | 2Β (κρυά κυλούμενα, αναψυγμένα, ακινητοποιημένα) |
| Τρίχωμα | Τρίχωμα του μύλου / Τρίχωμα της σχισμής |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm για πάχος ≤3 mm· ±1% για πάχος >3 mm |
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για μια ανταγωνιστική προσφορά με γρήγορη παράδοση σε όλο τον κόσμο.