| Προϊόν | Ελεύθερο δείγμα 201 304 κατασκευαστής σωλήνων ανοξείδωτου 316L 321 από την Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Προϊόν | Η τοπ πώληση 316 σωλήνες ανοξείδωτου 316L με την επιφάνεια HL BA 2B NO.4 8K τελειώνει |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200/300/400/900 σειρά |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Προϊόν | 2205 2507 διπλή τιμή σωλήνων ανοξείδωτου 904L 25SMo με SGS BV εγκεκριμένο |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Προϊόν | σωλήνας ανοξείδωτου sus 316L 321 με το προσαρμοσμένο μέγεθος με την ανταγωνιστική τιμή |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200,300,400series, ντούμπλεξ, 2205,2507,660,630,631 |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Προϊόν | astm άνευ ραφής σωλήνας ανοξείδωτου σωλήνων 304L ανοξείδωτου a213 tp304 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Προϊόν | 1.4021 SUS 201 τραβηγμένος στο κρύο εξαγωνικός προμηθευτής φραγμών ράβδων ανοξείδωτου 304 |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΜΒ, JIS, SUS ASTM A276 |
| Βαθμός | 200series 300series 400series |
| Επιφάνεια | Παστωμένη, φωτεινή γυαλισμένη, άλεσμα τελειώνει, |
| Τύπος | Κύκλος, hexagon, τετράγωνο, επίπεδοι, κ.λπ. |
| Προϊόν | 304 316 321 εξαγωνικός φωτεινός φραγμός ανοξείδωτου 310S 316L |
|---|---|
| Πρότυπα | AISI, ASTM, DIN, ΜΒ, JIS, SUS ASTM A276 |
| Βαθμός | 200series 300series 400series |
| Επιφάνεια | Παστωμένη, φωτεινή γυαλισμένη, άλεσμα τελειώνει, |
| Τύπος | Κύκλος, hexagon, τετράγωνο, επίπεδοι, κ.λπ. |
| Προϊόν | πιάτο ανοξείδωτου astm a240 tp 316l 304 0.4mm 0.5mm AISI 1,4301 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | aisi 304 φύλλο 201 πάχους 1.5mm 1.2mm πιάτων ανοξείδωτου 2b 321 316l |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM240 |
| Πιστοποίηση | ISO SGS BV CE |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Όρος τιμών | CIF ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ CFR |
| Προϊόν | 304 304L 316 χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου σωλήνων TP316L ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |