| Προϊόν | 310 310S άνευ ραφής σωλήνωση ανοξείδωτου σωλήνων ανοξείδωτου άνευ ραφής |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τύπος | συγκόλληση άνευ ραφής |
| Πάχος | 0.5mm ~ 80mm |
| Τύπος | συγκόλληση άνευ ραφής |
|---|---|
| Προϊόν | 304 304L 316 316L 321 προμηθευτής σωλήνων τριχοειδών σωλήνων ανοξείδωτου 310S |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Προϊόν | 304 304L 316 316L 321 προμηθευτής σωλήνων τριχοειδών σωλήνων ανοξείδωτου 310S |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Μορφή | Round.square.Rectangle |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Product | Stainless Steel Bar 304 |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| C | Max 0.08% |
| Cr | 18%-20% |
| Προϊόν | Καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ΜΒ, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Βαθμός | 304, 316L |
| Επιφάνεια | η επιφάνεια είναι ομοιόμορφη και όμορφη, με τη γραμμική σταθερότητα. |
| Γ | Max 0,08%/0,035% |
| Προϊόν | Carbon Steel Pipe |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 10#, 20#, 16MN, API J55, API K55, API L80, Q195, Q235, Q345 |
| Πάχος | 0.5 - 20 χιλ. |
| Εξωτερική Διάμετρος | 20 - 610 χιλ. |
| Όνομα προϊόντων | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM A312 A213 A249 |
| Επιφάνεια | Ο μύλος τελειώνει, γυαλισμένος |
| Πάχος | 3mm ~ 60mm |
| OD | 6mm ~ 4800mm |
| Προϊόν | Σωλήνας ανοξείδωτου 310 |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Γ | Max 0,25% |
| Προϊόν | 904L σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 200 σειρές: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S |
| Επιφάνεια | 2B/BA/6K/4K/8K/MIRROR/NO.4/HL/Polish/NO.1 |
| Γ | Ανώτατο 2% |