| Προϊόν | Το ανοξείδωτο που σφυρηλατήθηκε πέρασε κλωστή στο σφυρηλατημένο αγκώνα υποδοχών |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, κράμα νικελίου |
| Σύνδεση | Σφυρηλατημένη περασμένη κλωστή σφυρηλατημένη υποδοχή |
| Μέγεθος | DN6-DN100 |
| Ακρίβεια | Sch5--Sch160, XXS |
| Υλικό | Hastelloy γ-276/N10276 |
|---|---|
| Τύπος | Ράβδος καλωδίων νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Υλικό | Μέταλλο κραμάτων Incoloy α-286 σωλήνας πιάτων χάλυβα κραμάτων υπερκραμάτων χρωμίου Φε-25ni-15 |
|---|---|
| Τύπος | Σπείρα καλωδίων σωλήνων πιάτων φραγμών νικελίου |
| Βαθμός | κράμα βάσεων νικελίου |
| Σχήμα | φύλλο/λουρίδα/σωλήνας/wrie/φραγμός/ect |
| Πρότυπο | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Προϊόν | Σωλήνας χαλκού σπειρών τηγανιτών |
|---|---|
| Προδιαγραφή | Προσαρμοσμένη |
| Εξωτερική Διάμετρος | 1mm~40mm |
| Πάχος | 0.5mm5mm |
| Μήκος | 3m30m |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Τεχνικές | Ρίψη |
| Μορφή | Ίσος |
| Επικεφαλής κώδικας | Κύκλος |
| Προϊόν | Το ανοξείδωτο άνευ ραφής ASTM A269 TP304 316L σπειρών BA επιφάνειας σωληνώσεων exw τελειώνει ελασματ |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, JIS |
| Βαθμός | 304 |
| Επιφάνεια | Παστωμένος και φωτεινός γυαλισμένος τελειώνει |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
|---|---|
| Μάρκα | haosteel |
| Αριθμό μοντέλου | HS304 304L 317L 317 316L 316 310S 321 κ.λπ. |
| Βαθμός | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Ανοχή | ±5% |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Δομική μπάρα χάλυβα |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπο | AiSi, ASTM A240/A240M-18 ή A666 ή κατόπιν αιτήματος |
| Διάμετρο | 1219 mm / 1500 mm |
| Πιστοποιητικό | API, ce, BIS, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Βαθμός | Σειρά 300 |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, κατασκευές, αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπο | ΑΣTM, ASTM A240/A240M-18 ή A666 ή αίτηση |
| Διάμετρο | 1219 χιλ. 1500 χιλ. 2000 χιλ. |
| Πιστοποιητικό | API, CE, BIS, SASO, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Αξία | Σειρά 300 |